Batman w cieniu Czerwonego Kaptura - (2010)

Batman w cieniu Czerwonego Kaptura Batman: Under the Red Hood 2019-09-13 04:17:39

Tytuł oryginalny: Batman: Under the Red Hood - (2010 ) - (1 godz. 15 min.)

Scenariusz: Judd Winick
Reżyseria: Brandon Vietti
Obsada: Alexander Martella Bruce Greenwood Jason Isaacs Jensen Ackles Jim Piddock John DiMaggio Vincent Martella Wade Williams
Premiera: 2010-07-27

Opis filmu Batman w cieniu Czerwonego Kaptura (Batman: Under the Red Hood 2010 ):

W filmie „Batman: W Cieniu Czerwonego Kaptura” Batman będzie zmuszony stanąć do ostatecznej rozgrywki z tajemniczym Czerwonym Kapturem, który sprawia, że Gotham City pogrąża się w płomieniach. Po części strony stróż prawa, po części szef świata przestępczego, Czerwony Kaptur wprowadza porządki w Gotham City ze skutecznością równą Batmanowi, jednak nie kierując się tym samym kodem etycznym. Dla niego zabójstwo, to jeden z dopuszczalnych środków. Kiedy Joker burzy równowagę pomiędzy tą dwójką, otwierają się stare rany, a na jaw wychodzą brutalne prawdy. Głównym postaciom głosów użyczyli fantastyczni Bruce Greenwood, Jensen Ackles i Neil Patrick Harris. Ten pełen napięcia film animowany ze studia DC Universe zachwyca nieoczekiwanymi zwrotami akcji i imponującymi scenami walk.. To wywołująca dreszcze jazda, której nie możesz przegapić!

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.