Człowiek ze stali - (2013)

Człowiek ze stali Man of Steel 2020-03-02 20:41:33

Tytuł oryginalny: Man of Steel - (2013 ) - (2 godz 23 min)

Premiera: 2013-06-10

Opis filmu Człowiek ze stali (Man of Steel 2013 ):

Młody chłopiec dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

Obsada: Amy Adams Antje Traue Diane Lane Harry Lennix Henry Cavill Michael Shannon Richard Schiff Russell Crowe

Film Człowiek ze stali jest to produkcja, której rok produkcji to 2013 roku. Człowiek ze stali powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Człowiek ze stali uznaje się date: 2013-06-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Człowiek ze stali online" lub "film Człowiek ze stali cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Człowiek ze stali legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Człowiek ze stali online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.