Kryptonim U.N.C.L.E. - (2015)

Kryptonim U.N.C.L.E. The Man From U.N.C.L.E. 2019-09-12 04:17:37

Tytuł oryginalny: The Man From U.N.C.L.E. - (2015 ) - (1 godz. 56 min.)

Scenariusz: Lionel Wigram
Reżyseria: Guy Ritchie
Obsada: Alicia Vikander Armie Hammer Elizabeth Debicki Henry Cavill Hugh Grant Jared Harris Luca Calvani Sylvester Groth
Premiera: 2015-08-14
Opis filmu Kryptonim U.N.C.L.E.:

Akcja filmu Kryptonim U.N.C.L.E. rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w kulminacyjnym okresie zimnej wojny. Skupia się na postaciach agenta CIA Napoleona Solo oraz agenta KGB Illyi Kuryakina. Agenci, zmuszeni odłożyć na bok wzajemne animozje, łączą siły, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udało im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.