Kryptonim U.N.C.L.E. - (2015)

Kryptonim U.N.C.L.E. The Man From U.N.C.L.E. 2019-09-12 04:17:37

Tytuł oryginalny: The Man From U.N.C.L.E. - (2015 ) - (1 godz. 56 min.)

Premiera: 2015-08-14

Opis filmu Kryptonim U.N.C.L.E. (The Man From U.N.C.L.E. 2015 ):

Akcja filmu Kryptonim U.N.C.L.E. rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w kulminacyjnym okresie zimnej wojny. Skupia się na postaciach agenta CIA Napoleona Solo oraz agenta KGB Illyi Kuryakina. Agenci, zmuszeni odłożyć na bok wzajemne animozje, łączą siły, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udało im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

Obsada: Alicia Vikander Armie Hammer Elizabeth Debicki Henry Cavill Hugh Grant Jared Harris Luca Calvani Sylvester Groth

Film Kryptonim U.N.C.L.E. jest to produkcja, której rok produkcji to 2015 roku. Kryptonim U.N.C.L.E. powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Kryptonim U.N.C.L.E. uznaje się date: 2015-08-14.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Kryptonim U.N.C.L.E. online" lub "film Kryptonim U.N.C.L.E. cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Kryptonim U.N.C.L.E. legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Kryptonim U.N.C.L.E. online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.