Mr. & Mrs. Smith - (2005)

Mr. & Mrs. Smith Mr. & Mrs. Smith 2019-09-13 07:02:51

Tytuł oryginalny: Mr. & Mrs. Smith - (2005 ) - (2 godz.)

Kategoria: Akcja,
Scenariusz: Simon Kinberg
Reżyseria: Doug Liman
Obsada: Adam Brody, Angelina Jolie, Brad Pitt, Chris Weitz, Keith David, Kerry Washington, Rachael Huntley, Vince Vaughn,
Premiera: 2005-06-10
Opis filmu Mr. & Mrs. Smith:

Na pozór: John i Jane Smith są zwyczajnym małżeństwem ze sporym stażem, wiodącym ustabilizowany, żeby nie powiedzieć nudny żywot w uroczym domu na przedmieściach. Funkcjonują bez większych zgrzytów, wzlotów czy upadków, ale nie da się ukryć, że codzienna rutyna obojgu za bardzo nie służy. Bo czyż rozmowa o nowych przyprawach do sosu jest w stanie dodać życiu pikanterii? Naprawdę: John i Jane Smith są płatnymi zabójcami, których skuteczność i profesjonalizm są szeroko doceniane i wysoko opłacane. Po prostu nie mają sobie równych. Pracują dla konkurencyjnych organizacji. I choć w branży ich sława ich wyprzedza, to o sobie wzajemnie nic nie wiedzą. Prawda nie może wyjść na jaw.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.