Najemnicy - (1997)

Najemnicy Soldier of Fortune, Inc. 2020-03-01 05:21:36

Tytuł oryginalny: Soldier of Fortune, Inc. - (1997 ) - (45 min)

Kategoria: Akcja,
Premiera: 1997-09-27

Opis filmu Najemnicy (Soldier of Fortune, Inc. 1997 ):

Po tym, jak major Shepherd (Brad Johnson) zostaje wydalony z armii za niewykonanie rozkazu, za radą przyjaciela, a zarazem dowódcy Xaviera Trouta (David Selby), zakłada drużynę najemników, która ma wykonywać nieoficjalne akcje specjalne na całym świecie. W skład grupy wchodzą snajper Benny Ray Riddle (Tim Abell), była agentka C.I.A Margo Vincent (Melinda Clarke), pilot i ekspert walk wręcz Jason „Chance” Walker (Réal Andrews) oraz komputerowiec Christopher „C.J” Yates (Mark Sheppard).

Obsada: Brad Johnson David Selby Dennis Rodman Mark Sheppard Melinda Clarke Réal Andrews Tim Abell

Film Najemnicy jest to produkcja, której rok produkcji to 1997 roku. Najemnicy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Najemnicy uznaje się date: 1997-09-27.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Najemnicy online" lub "film Najemnicy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Najemnicy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Najemnicy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.