Niania w akcji - (2006)

Niania w akcji Bo bui gai wak 2020-06-09 23:20:36

Tytuł oryginalny: Bo bui gai wak - (2006 ) - (2 godz 14 min)

Premiera: 2006-09-08

Opis filmu Niania w akcji (Bo bui gai wak 2006 ):

Fong Ka Ho (Jackie Chan) i Octopus (Louis Koo) są złodziejami. Dzięki temu stać ich na życie. Fong jest nałogowym hazardzistą, więc siedzi w długach po uszy, na dodatek odwróciła się od niego rodzina. Octopus natomiast każde nowo ukradzione pieniądze przeznacza na kobietę, z którą się potajemnie spotyka w tajemnicy przed żoną. Zdesperowani przyjaciele dostają szansę zarobienia dużej sumy. Muszą tylko ukraść dziecko znanego finansisty. Fong postanawia, że to będzie jego ostatnia misja…

Obsada: Biao Yuen Charlene Choi Louis Koo Michael Hui Terence Yin Teresa Carpio Yuanyuan Gao

Film Niania w akcji jest to produkcja, której rok produkcji to 2006 roku. Niania w akcji powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Niania w akcji uznaje się date: 2006-09-08.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Niania w akcji online" lub "film Niania w akcji cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Niania w akcji legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Niania w akcji online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.