Stuber - (2019)

Stuber 2020-03-30 01:55:43

Tytuł oryginalny: Stuber - (2019 ) - (1 godz 33 min)

Premiera: 2019-03-13

Opis filmu Stuber ( 2019 ):

Kiedy skromny i nieśmiały kierowca Ubera o imieniu Stu (Kumail Nanjiani) zabiera pasażera (Dave Bautista), który okazuje się policjantem na tropie brutalnego zabójcy, los wystawia go na wyjątkowo ciężką próbę. Stu musi być gotowy na wszystko, by nie stracić rozumu, życia i pięciogwiazdkowej oceny.

Obsada: Betty Gilpin Dave Bautista Iko Uwais Jimmy Tatro Karen Gillan Kumail Nanjiani Mira Sorvino Natalie Morales

Film Stuber jest to produkcja, której rok produkcji to 2019 roku. Stuber powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Stuber uznaje się date: 2019-03-13.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Stuber online" lub "film Stuber cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Stuber legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Stuber online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.