Szpieg, który mnie rzucił - (2018)

Szpieg, który mnie rzucił The Spy Who Dumped Me 2019-08-25 01:01:51

Tytuł oryginalny: The Spy Who Dumped Me - (2018) - (1 godz. 56 min.)

Scenariusz: David Iserson
Reżyseria: Susanna Fogel
Obsada: Gillian Anderson, Hasan Minhaj, Ivanna Sakhno, Justin Theroux, Kate McKinnon, Kev Adams, Mila Kunis, Sam Heughan,
Premiera: 2018-08-03

Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewi­dywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym superagen­tem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strze­laniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pen drive z super-tajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Żeby ratować skórę i świat dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.