Taxi 4 - (2007)

Taxi 4 2020-02-29 22:56:21

Tytuł oryginalny: Taxi 4 - (2007 ) - (1 godz 31 min)

Premiera: 2007-02-14

Opis filmu Taxi 4 ( 2007 ):

Taksówkarz Daniel (Samy Naceri) i policjant Émilien (Frédéric Diefenthal) są już szczęśliwymi ojcami usiłującymi pogodzić pracę zawodową z wychowaniem synów. Ich spokojne życie zostaje zaburzone wraz z pojawieniem się w marsylskim komisariacie pewnego Belga (Jean-Luc Couchard). Oskarżany o kilkaset przestępstw kryminalista ma spędzić tam zaledwie kilka godzin i zostać przetransportowany do więzienia w Afryce. Niestety, łatwowierny Émilien decyduje się go… uwolnić. Chcąc odzyskać utraconą odznakę, bohater zwraca się o pomoc do Daniela. Wierzy, że jeśli uda mu się odnaleźć zbiega i doprowadzić do jego aresztowania, komisarz Gibert (Bernard Farcy) przyjmie go z powrotem do pracy.

Obsada: Bernard Farcy Djibril Cissé Edouard Montoute Emma Wiklund Franu00e7ois Damiens Frédéric Diefenthal Mourade Zeguendi Samy Naceri

Film Taxi 4 jest to produkcja, której rok produkcji to 2007 roku. Taxi 4 powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Taxi 4 uznaje się date: 2007-02-14.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Taxi 4 online" lub "film Taxi 4 cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Taxi 4 legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Taxi 4 online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.