Tequila i Bonetti - (1992)

Tequila i Bonetti Tequila and Bonetti 2020-03-01 05:56:33

Tytuł oryginalny: Tequila and Bonetti - (1992 ) - (00 min)

Premiera: 1992-01-17

Opis filmu Tequila i Bonetti (Tequila and Bonetti 1992 ):

Nick Bonetti jest policjantem, który podczas akcji przypadkowo zabija dziewczynkę. Po tym zdarzeniu departament przenosi go na jakiś czas do Kalifornii, która z początku wydaje mu się być inną planetą. Już pierwszego dnia służby dostaje nowego partnera, którym okazuje się być pies o imieniu Tequila. Razem tworzą niespotykany zespół, który stara się walczyć z miejscową przestępczością.

Obsada: Anne Lower Brad Sanders Charles Rocket Jack Scalia Joe Vita Mariska Hargitay Terry Funk W.K. Stratton

Film Tequila i Bonetti jest to produkcja, której rok produkcji to 1992 roku. Tequila i Bonetti powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Tequila i Bonetti uznaje się date: 1992-01-17.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Tequila i Bonetti online" lub "film Tequila i Bonetti cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Tequila i Bonetti legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Tequila i Bonetti online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.