Alicja w Krainie Czarów - (1951)

Alicja w Krainie Czarów Alice in Wonderland 2020-03-01 04:41:40

Tytuł oryginalny: Alice in Wonderland - (1951 ) - (1 godz 15 min)

Premiera: 1951-07-26

Opis filmu Alicja w Krainie Czarów (Alice in Wonderland 1951 ):

Jedna z pierwszych animowanych realizacji słynnych przygód Alicji w Krainie Czarów. Alicja wpada do króliczej nory i rozpoczyna wędrówkę po niezwykłym, ciekawym i czasem bardzo dziwacznym świecie. Spotyka zarówno przyjazne jak i wrogie postacie, by ostatecznie skonfrontować się z gniewną i surową Królową Kier.

Obsada: Barbara Rylska Don Barclay Hanna Skarżanka Jerzy Magórski Kathryn Beaumont Kazimierz Brusikiewicz Stan Freberg Wiesław Gołas

Film Alicja w Krainie Czarów jest to produkcja, której rok produkcji to 1951 roku. Alicja w Krainie Czarów powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Animacja. Za datę premiery filmu Alicja w Krainie Czarów uznaje się date: 1951-07-26.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Alicja w Krainie Czarów online" lub "film Alicja w Krainie Czarów cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Alicja w Krainie Czarów legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Alicja w Krainie Czarów online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.