Bartok Wspaniały - (1999)

Bartok Wspaniały Bartok the Magnificent 2019-09-14 14:47:26

Tytuł oryginalny: Bartok the Magnificent - (1999 ) - (1 godz. 7 min.)

Premiera: 1999-11-16

Opis filmu Bartok Wspaniały (Bartok the Magnificent 1999 ):

Uliczni artyści – Bartok i Zozi – przemierzają świat prezentując swoje sztuczki. Tymczasem podstępna i rządna władzy Ludmiła porywa księcia Iwana, który przeszkadza jej w zdobyciu praw do tronu. Tragiczna wiadomość szybko dociera do Bartoka i Zoziego, którzy postanawiają pomóc przyjacielowi. Najpierw jednak muszą zmierzyć się ze złą i przebiegłą Babą Jagą, która – jak się okazuje – jest zamieszana w porwanie księcia… Twórcą filmu jest Don Bluth, autor wielkiego przeboju „Anastazja”.

Obsada: Andrea Martin Catherine O'Hara Diedrich Bader Hank Azaria Jennifer Tilly Kelsey Grammer Phillip Van Dyke Tim Curry

Film Bartok Wspaniały jest to produkcja, której rok produkcji to 1999 roku. Bartok Wspaniały powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Animacja. Za datę premiery filmu Bartok Wspaniały uznaje się date: 1999-11-16.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bartok Wspaniały online" lub "film Bartok Wspaniały cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bartok Wspaniały legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bartok Wspaniały online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.