Garfield i przyjaciele - (1988)

Garfield i przyjaciele Garfield and Friends 2019-08-23 16:32:05

Tytuł oryginalny: Garfield and Friends - (1988) - (24 min.)

Kategoria: Animacja,
Scenariusz:
Reżyseria:
Obsada: Carl Ballantine, Desiru00e9e Goyette, Frank Welker, Gregg Berger, Howard Morris, Julie Payne, Thom Huge, Victoria Jackson,

Serial animowany, który powstał na podstawie bardzo popularnych komiksów Jima Davisa (mamy okazję je oglądać już od ponad 20 lat). W każdym odcinku możemy zobaczyć dwie dłuższe i jedną króciutką przygodę, mające miejsce w domu Jona Arbuckle’a. Mieszka tam głowny bohater kreskówki – kot Garfield, głupi pies Odie, oraz wspomniany już Jon. Okazjonalnie w domu są również kocia sympatia Garfielda – Penelopa, najbardziej przez niego znienawidzony milutki kotek Nermal oraz również nie lubieni listonosz i klaun Binky. Oprócz przygód Garfielda możemy zobaczyć też jeden epizod z życia na farmie Orsona. Najważniejszą tam postacią jest właśnie wspomniany Orson – sympatyczny prosiak, który z racji na wysokie IQ jest za wszystko odpowiedzialny. Oprócz niego spotkamy tam koguta Roya, bardzo strachliwego kaczora Wade’a, dwie owce – Bo i Lanolinę, oraz kurczaka Bookera i jego brata Sheldona, który jednak ze strachu przed światem bał się wyjść ze skorupki i chodzi w niej do tej pory. Serial ten nie jest skierowany wyłącznie do młodzszego pokolenia. Równie dobrze będą się na nim bawić dorośli, gdyż są tam w świetny sposób parodiowane wszystkie dziedziny wspólczesnej popkultury.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.