Mike, Lu i Og - (1999)

Mike, Lu i Og Mike, Lu & Og 2019-08-19 00:46:46

Tytuł oryginalny: Mike, Lu & Og - (1999) - (25 min.)

Kategoria: Animacja,
Scenariusz:
Reżyseria:
Obsada: Corey Burton, Dee Bradley Baker, Elu017cbieta Kopociu0144ska-Bednarek, Kath Soucie, Martin Rayner, Nancy Cartwright, Nika Frost, S. Scott Bullock,

Pewnego dnia na małą wyspę na oceanie przybywa Mike, dziewczyna z Nowego Jorku. Mieszkańcy wysepki przyjmują ją bardzo przyjaźnie. Wyspa jest bardzo mała, a mieszka na niej zaledwie 6 mieszkańców. „Gubernatorem” i sędzią na wyspie jest Wendell. Wendell to stary, „spierniczały” mężczyzna, samotnie wychowujący swą córkę, Lu. Lu jak każde rozpuszczone dziecko chce bardzo dużo. Każe nazywać się „księżniczką” i bardzo nie lubi, gdy ktoś się jej sprzeciwia. Na wyspie mieszka także małżeństwo, Margery i Alfred, mające syna Oga. Margery będąca jedyną dorosłą kobietą na wyspie, gotuje, pierze i wykonuje inne domowe roboty, za resztę mieszkańców wyspy. Jej mąż, Alfred, jest myśliwym, i niestety nic nigdy nie upolował. Poluje on ciągle na małego wombata, który ciągle wymyka się z jego zasadzek. Syn Alfreda i Margery, Og jest wynalazcą. Dzięki jego wynalazkom wyspa przeżyła wiele trudnych chwil. Wreszcie ostatnim mieszkańcem wyspy jest stary Queeks, mieszkający samotnie w wygasłym wulkanie. Sprawuje on rolę szamana na wyspie, lecz ciągle marudzi i mieszkańcy nie zbyt go lubią. Po przyjeździe Mike, mieszkańcy wyspy przeżywają wiele śmiesznych, czasem niebezpiecznym, a zawsze ciekawych przygód.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.