Złych czterech i pies Huckleberry - (1988)

Złych czterech i pies Huckleberry The Good, the Bad, and Huckleberry Hound 2019-09-15 05:47:28

Tytuł oryginalny: The Good, the Bad, and Huckleberry Hound - (1988 ) - (1 godz. 34 min.)

Opis filmu Złych czterech i pies Huckleberry (The Good, the Bad, and Huckleberry Hound 1988 ):

Pies Huckleberry zostaje wybrany na szeryfa pewnego miasteczka na Dzikim Zachodzie, które zamieszkuje banda łotrów w czarnych kapeluszach, zwana gangiem Daltona. Ich głównym celem jest pozbawienie życia nowego stróża porządku. Huckleberry opuszczony przez misia Jogi, Booboo i Szybkiego McGraw spotyka i zakochuje się w indiańskiej księżniczce o imieniu Pustynny Kwiat, a następnie rozprawia się z lokalnymi rzezimieszkami.

Obsada: Aleksander Mikołajczak Charlie Adler Daws Butler Don Messick Jacek Bończyk Marek Obertyn Tomasz Bednarek Wojciech Paszkowski

Film Złych czterech i pies Huckleberry jest to produkcja, której rok produkcji to 1988 roku. Złych czterech i pies Huckleberry powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Animacja. Za datę premiery filmu Złych czterech i pies Huckleberry uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Złych czterech i pies Huckleberry online" lub "film Złych czterech i pies Huckleberry cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Złych czterech i pies Huckleberry legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Złych czterech i pies Huckleberry online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.