Bohemian Rhapsody - (2018)

Bohemian Rhapsody 2020-03-03 10:26:17

Tytuł oryginalny: Bohemian Rhapsody - (2018 ) - (2 godz 14 min)

Premiera: 2018-10-23

Opis filmu Bohemian Rhapsody ( 2018 ):

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

Obsada: Aidan Gillen Allen Leech Ben Hardy Gwilym Lee Joseph Mazzello Lucy Boynton Rami Malek Tom Hollander

Film Bohemian Rhapsody jest to produkcja, której rok produkcji to 2018 roku. Bohemian Rhapsody powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Biograficzny. Za datę premiery filmu Bohemian Rhapsody uznaje się date: 2018-10-23.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bohemian Rhapsody online" lub "film Bohemian Rhapsody cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bohemian Rhapsody legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bohemian Rhapsody online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.