Bright Lights - (2016)

Bright Lights Bright Lights: Starring Carrie Fisher and Debbie Reynolds 2019-09-12 16:17:14

Tytuł oryginalny: Bright Lights: Starring Carrie Fisher and Debbie Reynolds - (2016 ) - (1 godz. 35 min.)

Premiera: 2017-01-07

Opis filmu Bright Lights (Bright Lights: Starring Carrie Fisher and Debbie Reynolds 2016 ):

Dokument HBO z bliska pokazuje nierozerwalnie połączone ze sobą biografie dwóch ikon Hollywood: znanej z legendarnej roli księżniczki Lei w Gwiezdnych wojnach Carrie Fisher i jej matki Debbie Reynolds, gwiazdy „Deszczowej piosenki”. Artystki zmarły nieoczekiwanie dzień po dniu pod koniec grudnia 2016 roku. Film kręcony był głównie w Beverly Hills, gdzie aktorki mieszkały przez pewien czas w dwóch sąsiadujących ze sobą domach. Kobiety łączyła pełna wzlotów i upadków relacja. Pod koniec swojego życia były jednak nierozłączne. W produkcji HBO w pełny ironii i ciepły sposób opowiedziały o swoim życiu i łączącej je więzi. Poruszający hołd złożony jednym z najbardziej fascynujących kobiet w historii Hollywood – matce i córce, Debbie Reynolds i Carrie Fisher. Sześćdziesięcioletnia Fisher, aktorka, scenarzystka i pisarka, zmarła na skutek zawału serca pod koniec 2016 roku, jakiego doznała podczas lotu z Londynu do Los Angeles. Zaledwie dzień później odeszła jej osiemdziesięciosiedmioletnia matka. Wyreżyserowany przez Alexisa Blooma (producent: „We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks”) i laureata Oscara Fishera Stevensa („Before the Flood”) dokument HBO to szczera opowieść o barwnych karierach obu artystek i ich życiu prywatnym. W obrazie nie brakuje pełnych nostalgii archiwalnych materiałów. Premiera produkcji odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

Obsada: Billie Lourd Carrie Fisher Catherine Hickland Debbie Reynolds Griffin Dunne Todd Fisher

Film Bright Lights jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Bright Lights powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Biograficzny. Za datę premiery filmu Bright Lights uznaje się date: 2017-01-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bright Lights online" lub "film Bright Lights cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bright Lights legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bright Lights online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.