Ikar. Legenda Mietka Kosza - (2019)

Ikar. Legenda Mietka Kosza 2020-03-30 01:01:17

Tytuł oryginalny: Ikar. Legenda Mietka Kosza - (2019 ) - (1 godz 59 min)

Kategoria: Biograficzny,
Premiera: 2019-09-17

Opis filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza ( 2019 ):

„Ikar. Legenda Mietka Kosza” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niewidomego geniusza fortepianu. Mietek (Dawid Ogrodnik) jako dziecko traci wzrok. Jego matka (Jowita Budnik), oddaje go pod opiekę sióstr zakonnych w Laskach. W ośrodku dla niewidomych chłopiec odkrywa, że muzyka może stać  się dla niego sposobem, by na nowo widzieć i opowiadać świat. Mietek zostaje świetnym pianistą klasycznym. Jednak, gdy odkrywa jazz – ma już tylko jeden cel: zostać najlepszym pianistą jazzowym w Polsce. Odnosi coraz większe sukcesy, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wygrywa prestiżowy Montreux Jazz Festival. Niespodziewanie w jego życiu pojawia się charyzmatyczna wokalistka Zuza (Justyna Wasilewska). To spotkanie zmieni jego życie. 

Obsada: Cyprian Grabowski Dawid Ogrodnik Jowita Budnik Justyna Wasilewska Michał Filipiak Mikołaj Chroboczek Piotr Adamczyk Wiktoria Gorodeckaja

Film Ikar. Legenda Mietka Kosza jest to produkcja, której rok produkcji to 2019 roku. Ikar. Legenda Mietka Kosza powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Biograficzny. Za datę premiery filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza uznaje się date: 2019-09-17.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ikar. Legenda Mietka Kosza online" lub "film Ikar. Legenda Mietka Kosza cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ikar. Legenda Mietka Kosza legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ikar. Legenda Mietka Kosza online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.