Kolacja z Andrzejem - (1981)

Kolacja z Andrzejem My Dinner with André 2019-09-11 18:47:11

Tytuł oryginalny: My Dinner with André - (1981 ) - (1 godz. 50 min.)

Opis filmu Kolacja z Andrzejem (My Dinner with André 1981 ):

Wallace ShawnFilm jest dwugodzinną rozmową, jaką toczy między dwójką zaprzyjaźnionych artystów, Wallace Shawn i Andre Gregory. Bohaterowie spotykają się na eleganckim obiedzie, w modnej nowojorskiej restauracji. Chwile spędzone przy posiłku obfitują w różnorodne tematy, począwszy od literatury, filozofii, polityki, na życiowych doświadczeniach i poszukaniu sensu życia skończywszy.

Obsada: Jean Lenauer Roy Butler

Film Kolacja z Andrzejem jest to produkcja, której rok produkcji to 1981 roku. Kolacja z Andrzejem powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Biograficzny. Za datę premiery filmu Kolacja z Andrzejem uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Kolacja z Andrzejem online" lub "film Kolacja z Andrzejem cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Kolacja z Andrzejem legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Kolacja z Andrzejem online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.