Odyseja - (2016)

Odyseja L'odyssée 2019-09-13 08:02:15

Tytuł oryginalny: L'odyssée - (2016) - (2 godz. 2 min.)

Kategoria: Biograficzny,
Scenariusz: Laurent Turner
Reżyseria: Ju00e9ru00f4me Salle
Obsada: Alberto Nicolo, Audrey Tautou, Chloe Hirschman, Lambert Wilson, Michael Bundred, Pierre Niney, Rafau00ebl de Ferran, Ulysse Stein,
Opis filmu Odyseja:

Lato, rok 1946. Rodzina Cousteau – Jacques, jego żona Simone i dwóch synów Philippe i Jean-Michel – mieszka w pięknym domu nad Morzem Śródziemnym. Za dnia nurkują, nocą oglądają gwiazdy. Są w raju na ziemi. Ale Jacques nigdy nie jest do końca zadowolony. Żyje, by doświadczać przygód i wierzy w skuteczność postępu. Wciąż myśli tylko o tym. Z własnym wynalazkiem, akwalungiem, właśnie nabytym statkiem Calypso i załogą żądną przygód jest gotów przepłynąć oceany. Dziesięć lat później ze szkoły z internatem wraca Philippe i widzi ojca zupełnie odmienionego. Stał się międzynarodową gwiazdą z megalomańskimi marzeniami o tym, by ludziom przeszczepiać skrzela i tworzyć podwodne miasta. Pomimo ich wzajemnej miłości i podziwu, konflikt pomiędzy dwoma pełnymi pasji mężczyznami jest nieunikniony.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.