Patton - (1970)

Patton 2020-02-27 12:36:11

Tytuł oryginalny: Patton - (1970 ) - (2 godz. 01 min.)

Premiera: 1970-02-04

Opis filmu Patton ( 1970 ):

Historia jednego z najwybitniejszych dowódców II Wojny Światowej. Generał George S. Patton Junior (George C. Scott) był postacią bardzo kontrowersyjną. Przez podwładnych postrzegany jako wymagający i żądny walki dowódca. Jednak dbał on o ludzi, których miał pod sobą, a ci bez wahania wykonywali każdy jego rozkaz. Swoim przełożonym sprawiał kłopoty brakiem wyczucia i niedyplomatycznym zachowaniem. Patton był dowódcą II Korpusu Amerykańskiego w Afryce, gdzie walnie przyczynił się do upadku marszałka Rommela (Karl Michael Vogler). Po zwycięstwie w Afryce przygotował on plan inwazji na Sycylię.

Obsada: Edward Binns Frank Latimore George C. Scott James Edwards John Doucette Karl Malden Lawrence Dobkin Stephen Young

Film Patton jest to produkcja, której rok produkcji to 1970 roku. Patton powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Biograficzny. Za datę premiery filmu Patton uznaje się date: 1970-02-04.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Patton online" lub "film Patton cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Patton legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Patton online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.