Proceder - (2019)

Proceder 2020-03-03 04:21:49

Tytuł oryginalny: Proceder - (2019 ) - (2 godz 17 min)

Kategoria: Biograficzny,
Premiera: 2019-09-16

Opis filmu Proceder ( 2019 ):

"Proceder" to poruszająca historia rapera Tomasza Chady –  chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.    

Obsada: Agnieszka Więdłocha Anna Matysiak Antoni Pawlicki Bartosz Zieliński Ewa Ziętek Małgorzata Kożuchowska Marcin Gutkowski Piotr Witkowski

Film Proceder jest to produkcja, której rok produkcji to 2019 roku. Proceder powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Biograficzny. Za datę premiery filmu Proceder uznaje się date: 2019-09-16.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Proceder online" lub "film Proceder cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Proceder legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Proceder online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.