Teoria wszystkiego - (2014)

Teoria wszystkiego The Theory of Everything 2020-03-03 16:02:31

Tytuł oryginalny: The Theory of Everything - (2014 ) - (2 godz 03 min)

Premiera: 2014-09-07

Opis filmu Teoria wszystkiego (The Theory of Everything 2014 ):

Poruszająca opowieść o życiu u boku geniusza, jednego z największych naukowców wszechczasów – Stephena Hawkinga (Eddie Redmayne), twórcy teorii czarnych dziur, wybitnego matematyka, sławy akademickiej i pisarza. Hawking poślubił Jane Wilde (Felicity Jones) w 1965 r. Spędzili ze sobą prawie trzydzieści lat. Coś, co początkowo zapowiadało się na sielankę, okazało się trudną przeprawą przez wyniszczającą organizm Hawkinga chorobę (stwardnienie zanikowe boczne). Historia o tym, kiedy geniusz zderza się ze słabością. Ale też wnikliwy, inteligentny obraz postępującego rozpadu małżeństwa.

Obsada: Charlie Cox David Thewlis Eddie Redmayne Emily Watson Felicity Jones Harry Lloyd Maxine Peake Simon McBurney

Film Teoria wszystkiego jest to produkcja, której rok produkcji to 2014 roku. Teoria wszystkiego powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Biograficzny. Za datę premiery filmu Teoria wszystkiego uznaje się date: 2014-09-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Teoria wszystkiego online" lub "film Teoria wszystkiego cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Teoria wszystkiego legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Teoria wszystkiego online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.