O matko! Umrę… - (2015)

O matko! Umrę… Je me tue à le dire 2020-03-27 01:02:49

Tytuł oryginalny: Je me tue à le dire - (2015 ) - (1 godz 30 min)

Scenariusz:
Reżyseria: Xavier Seron
Obsada: Benjamin Le Souef Fanny Touron Franc Bruneau Jackie Berroyer Jean-Benou00eet Ugeux Jean-Jacques Rausin Myriam Boyer Serge Riaboukine
Premiera: 2016-01-03

Opis filmu O matko! Umrę… (Je me tue à le dire 2015):

37-letni hipochondryk Michel jest niespełnionym aktorem, którego życie zmierza donikąd. Pracuje w sklepie z AGD ze swoim jedynym przyjacielem, Derekiem. W wolnym czasie życie Michela toczy się wokół dwóch silnych kobiet. Jego matki Monique, która wykorzystując swoją chorobę, manipuluje synem. A także jego dziewczyny Aurelie, dziwacznej malarki, która pragnie sławy i uznania. Każda z nich chce zawładnąć życiem Michela, który sam próbuje walczyć ze swoimi chorymi lękami… Wierzy bowiem, że od matki wraz z życiem otrzymał też śmierć, a nawet raka. Jego chimeryczne zachowanie wkręca go w coraz bardziej w paranoidalną rzeczywistość.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.