Porąbani - (2010)

Porąbani Tucker and Dale vs. Evil 2019-09-13 04:17:12

Tytuł oryginalny: Tucker and Dale vs. Evil - (2010 ) - (1 godz. 29 min.)

Scenariusz: Morgan Jurgenson
Reżyseria: Eli Craig
Obsada: Alan Tudyk, Brandon Jay McLaren, Chelan Simmons, Christie Laing, Jesse Moss, Katrina Bowden, Philip Granger, Tyler Labine,
Premiera: 2010-12-09
Opis filmu Porąbani:

Tucker i Dale, dwaj prawdziwi „pełnokrwiści” wieśniacy, wyruszają na wymarzone wspólne wakacje. To będzie wypoczynek na bogato: luksusowy domek, wędkowanie, a także wprowadzanie do organizmu odpowiednich ilości piwa. Co prawda „wypasiony” domek to stara zdewastowana rudera w leśnej głuszy, ale przyjaciele są tak szczęśliwi, że zdają się tego nie zauważać. I wszystko byłoby cudownie, gdyby los nie postawił na ich drodze grupy szpanerskiej młodzieży z miasta. Przypadek zrządza, że nasi dwaj duzi panowie o małych rozumkach zostają uznani przez młodych ludzi za zwyrodniałych seryjnych morderców, którzy uzbrojeni w piły łańcuchowe, czyhają na życie kolejnych ofiar. Wakacje Tuckera i Dale’a zaczynają przypominać krwawe i absurdalne łowy.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.