Poważny człowiek - (2009)

Poważny człowiek A Serious Man 2020-03-01 16:56:19

Tytuł oryginalny: A Serious Man - (2009 ) - (1 godz 45 min)

Scenariusz:
Reżyseria: Ethan Coen Joel Coen
Obsada: Adam Arkin Amy Landecker Fred Melamed Fyvush Finkel George Wyner Katherine Borowitz Michael Stuhlbarg Sari Lennick
Premiera: 2009-09-12

Opis filmu Poważny człowiek (A Serious Man 2009 ):

Niezrównani twórcy, zdobywcy Oscarów, mistrzowie czarnego humoru bracia Ethan i Joel Coen (Oscar za „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Fargo”). Po najlepszej komedii minionego roku – „Tajne przez poufne”, przedstawiają jedną z najzabawniejszych komedii nadchodzącego roku. Historia o prawym człowieku, który uświadamia sobie, że cały świat obrócił się przeciwko niemu. Nagle, z nieznanych mu powodów, opuszcza go żona, a jej nowy kochanek przekonuje Larry’ego, że powinien on wyprowadzić się z domu i zamieszkać w tanim, obskurnym motelu. Na domiar złego, kariera naukowa Larry’ego staje pod wielkim znakiem zapytania.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.