Dom Pirków - (1998)

Dom Pirków Dom Pirków 2019-09-13 18:16:48

Tytuł oryginalny: Dom Pirków - (1998 ) - (42 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Grażyna Popowicz
Obsada: Alicja Saj Jarosław Ciaś Kinga Preis Konrad Imiela Krzysztof Bauman Mariusz Bielecki Piotr Gąsowski Tadeusz Szymków

Opis filmu Dom Pirków (Dom Pirków 1998 ):

Dom Dziecka położony gdzieś na uboczu w lesie. Jest to dziwny dom – chodzą po nim wielbłądy, lamy i inne egzotyczne zwierzęta, rzeczywistość miesza się z fantazją. Jeden z wychowanków, Krzyś Pirek, znów zachorował. Leżąc w łóżku opowiada koledze swoją historię. Mieszkał kiedyś z matką pielęgniarką i bratem. Samotna kobieta zaniedbywała chłopców, poświęcając czas mężczyznom. Jednym z nich jest tajemniczy kominiarz. Krzyś poważnie zachorował musi dostać zastrzyk. Jego brat Adam bezskutecznie szuka matki. Wraca, a tam nie ma już ich domu. Kamienica, w której mieszkali zbuntowała się i odeszła. W wyrwie po domu Pirków stoją opuszczeni bracia. „Czarownik-kominiarz porwał moją mamę” – kończy swoją opowieść Krzyś. (www.filmpolski.pl)

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.