Dom Pirków - (1998)

Dom Pirków Dom Pirków 2019-09-13 18:16:48

Tytuł oryginalny: Dom Pirków - (1998 ) - (42 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Grau017cyna Popowicz
Obsada: Alicja Saj, Jarosu0142aw Ciau015b, Kinga Preis, Konrad Imiela, Krzysztof Bauman, Mariusz Bielecki, Piotr Gu0105sowski, Tadeusz Szymku00f3w,
Opis filmu Dom Pirków:

Dom Dziecka położony gdzieś na uboczu w lesie. Jest to dziwny dom – chodzą po nim wielbłądy, lamy i inne egzotyczne zwierzęta, rzeczywistość miesza się z fantazją. Jeden z wychowanków, Krzyś Pirek, znów zachorował. Leżąc w łóżku opowiada koledze swoją historię. Mieszkał kiedyś z matką pielęgniarką i bratem. Samotna kobieta zaniedbywała chłopców, poświęcając czas mężczyznom. Jednym z nich jest tajemniczy kominiarz. Krzyś poważnie zachorował musi dostać zastrzyk. Jego brat Adam bezskutecznie szuka matki. Wraca, a tam nie ma już ich domu. Kamienica, w której mieszkali zbuntowała się i odeszła. W wyrwie po domu Pirków stoją opuszczeni bracia. „Czarownik-kominiarz porwał moją mamę” – kończy swoją opowieść Krzyś. (www.filmpolski.pl)

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.