Chłopiec ze skazą - (2009)

Chłopiec ze skazą Boy Interrupted 2019-09-12 16:17:05

Tytuł oryginalny: Boy Interrupted - (2009 ) - (1 godz. 32 min.)

Kategoria: Dokumentalny,
Premiera: 2009-09-05

Opis filmu Chłopiec ze skazą (Boy Interrupted 2009 ):

W nocy 2 października 2005 roku Evan Scott Perry popełnia samobójstwo, rzucając się z okna swojego pokoju w Nowym Jorku. Miał 15 lat. Pozostawił zrozpaczonych rodziców – filmowców Dana Perry i Hart Perry, którym jego śmierć złamała serca, oraz ukochanych braci i wielu przyjaciół. Film przedstawia historię maniakalno-depresyjnej choroby Evana, opowiada o jego życiu i okolicznościach śmierci. Dokument składa się z rozmów z rodziną chłopca, jego przyjaciółmi, lekarzami i nauczycielami. Rodzice Evana z niezwykłą dokładnością odtworzyli życie swojego syna od momentu narodzin do chwili śmierci. Filmy z ich domowego archiwum są wizualną dokumentacją rozwoju Evana. Przedstawiają intymny portret pełnego temperamentu, ale i zagubionego nastolatka. Poruszający dokument o życiu, śmierci, miłości, przyjaźni i trudnym do wyrażenia bólu po stracie dziecka. Ten film to swoistego rodzaju terapia dla rodziców Evana, próba odpowiedzi na dręczące ich pytania i poszukiwanie sensu życia po jego śmierci. Obraz otrzymał nominację do Głównej Nagrody Jury na prestiżowym festiwalu w Sundance.

Obsada: Dan Murray Evan Scott Perry Hart Perry Karen Riposo Ladd Spiegel Nicholas Kopple-Perry Suzanne Hanna

Film Chłopiec ze skazą jest to produkcja, której rok produkcji to 2009 roku. Chłopiec ze skazą powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dokumentalny. Za datę premiery filmu Chłopiec ze skazą uznaje się date: 2009-09-05.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Chłopiec ze skazą online" lub "film Chłopiec ze skazą cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Chłopiec ze skazą legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Chłopiec ze skazą online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.