Doktor G – lekarz sądowy - (2004)

Doktor G – lekarz sądowy Dr. G: Medical Examiner 2020-02-27 11:06:22

Tytuł oryginalny: Dr. G: Medical Examiner - (2004 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Dokumentalny,
Premiera: 2004-07-23

Opis filmu Doktor G – lekarz sądowy (Dr. G: Medical Examiner 2004 ):

„Każde ciało ma swoją historię. Moim zadaniem jest jej odczytanie” – tak brzmi motto tego dokumentalnego serialu, a wypowiada je tytułowa doktor G., czyli Jan C. Garavaglia. Pani patolog jest wybitną lekarką sądową z hrabstwa Bexar na Florydzie. W kolejnych odcinkach wprowadza nas w tajniki badania zwłok. W każdym przypadku przeprowadza wnikliwe śledztwo i odczytując informacje z ciała zmarłego jest w stanie określić okoliczności zgonu oraz to, czy był on skutkiem morderstwa, samobójstwa, czy też wynikał z przyczyn naturalnych, a jeśli tak to jakich. Wielkim atutem serii jest fakt, że prowadząca opisuje poszczególne przypadki profesjonalnie, ale nie bez współczucia, co sprawia, że widz oswaja się ze śmiercią i jednocześnie zaczyna wyraźniej dostrzegać wartość życia i sens dbania o zdrowie.

Obsada: Jan C. Garavaglia Jeff Colt Sandy Ludwig Marie Hansen Steve Hanson

Film Doktor G – lekarz sądowy jest to produkcja, której rok produkcji to 2004 roku. Doktor G – lekarz sądowy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dokumentalny. Za datę premiery filmu Doktor G – lekarz sądowy uznaje się date: 2004-07-23.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,9 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Doktor G – lekarz sądowy online" lub "film Doktor G – lekarz sądowy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Doktor G – lekarz sądowy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Doktor G – lekarz sądowy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.