Bezcenny dar - (2006)

Bezcenny dar The Ultimate Gift 2020-02-27 11:56:16

Tytuł oryginalny: The Ultimate Gift - (2006 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 2006-10-20

Opis filmu Bezcenny dar (The Ultimate Gift 2006 ):

Po śmierci swojego dziadka specjalista od funduszy powierniczych, Jason Stevens, spodziewa się sporego spadku. Zamiast tego dziadek przygotował dla niego krótki kurs przygotowawczy do życia zawarty w 12 zadaniach, które sam nazwał "podarunkami". Starszy pan wystawia swojego wnuka na wyszukane próby, nakłania do podrózy w głąb siebie i poszukania odpowiedzi na pytanie co tak naprawdę liczy się w życiu najbardziej – pieniądze czy szczęście.

Obsada: Abigail Breslin Ali Hillis Bill Cobbs Brett Rice Brian Dennehy Drew Fuller Lee Meriwether Mircea Monroe

Film Bezcenny dar jest to produkcja, której rok produkcji to 2006 roku. Bezcenny dar powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat obyczajowy. Za datę premiery filmu Bezcenny dar uznaje się date: 2006-10-20.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bezcenny dar online" lub "film Bezcenny dar cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bezcenny dar legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bezcenny dar online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.