Dom z kart - (1993)

Dom z kart House of Cards 2019-09-13 18:16:49

Tytuł oryginalny: House of Cards - (1993 ) - (1 godz. 49 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Michael Lessac
Obsada: Asha Menina, Kathleen Turner, Michael McDaniel, Rick Marshall, Samuel David Miller, Shiloh Strong, Tommy Lee Jones, Yvette Thor,
Premiera: 1993-06-25
Opis filmu Dom z kart:

Po śmierci męża zdolna architekt Ruth Matthews (Kathleen Turner) postanawia przeprowadzić się wraz z dziećmi do nowego domu. Po pewnym czasie w rodzinie zaczynają dziać się dziwne rzeczy… Mała Sally (Asha Menina) nie tylko coraz bardziej zamyka się w sobie, ale stopniowo ujawnia niecodzienne umiejętności – chodzi po rynnie bez utraty równowagi, potrafi złapać w locie piłkę bejsbolową. Z czasem dziewczynka przestaje się odzywać. Psycholog (Tommy Lee Jones), podejrzewając autyzm, proponuje dłuższą terapię w ośrodku. Początkowo Ruth nie wierzy w chorobę córki, lecz zmienia zdanie po ujrzeniu zbudowanego przez Sally domku z kart, którego konstrukcja przeczy prawom fizyki.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.