Domy z deszczu. Impresja z Konstantego Paustowskiego - (1975)

Domy z deszczu. Impresja z Konstantego Paustowskiego Domy z deszczu. Impresja z Konstantego Paustowskiego 2019-09-13 18:16:52

Tytuł oryginalny: Domy z deszczu. Impresja z Konstantego Paustowskiego - (1975 ) - (56 min.)

Scenariusz: Stanisław Grochowiak
Reżyseria: Ryszard Ber
Obsada: Aleksander Dzwonkowski Barbara Ludwiżanka Bogusz Bilewski Franciszek Trzeciak Larysa Kadocznikowa Władysław Kowalski

Opis filmu Domy z deszczu. Impresja z Konstantego Paustowskiego (Domy z deszczu. Impresja z Konstantego Paustowskiego 1975 ):

Polski major (Władysław Kowalski) dociera do żony frontowego przyjaciela, aby przekazać list od męża. Spędza w jej domu noc. Podczas długiej rozmowy okazuje się, że kobieta (Larysa Kadocznikowa) nie kocha swojego męża. Major jest coraz bardziej zafascynowany żoną przyjaciela, ale ona do końca pełni swoją rolę wiernej małżonki czekającej na powrót męża z wojny. Rano major Kulesza odpływa statkiem po Wołdze, żegnany przez Olgę.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.