Dwoje bliskich obcych ludzi - (1974)

Dwoje bliskich obcych ludzi Dwoje bliskich obcych ludzi 2019-09-13 18:31:53

Tytuł oryginalny: Dwoje bliskich obcych ludzi - (1974 ) - (55 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Wu0142odzimierz Haupe
Obsada: Celina Klimczak, Ewa Markiewicz, Ewa u017bukowska, Halina Billing-Wohl, Janina Borou0144ska, Janusz Bukowski, Jolanta Bohdal, Wiesu0142awa Grochowska,
Opis filmu Dwoje bliskich obcych ludzi:

Rzecz o młodym małżeństwie, które znalazło się na krawędzi rozpadu. Zarówno on, jak i ona zaangażowali się już w związki uczuciowe z innymi osobami. Nie pozostaje więc nic innego jak rozwód, poprzedzony batalią o wysokość alimentów. Jednak obojgu brakuje woli, by „przypieczętować” ostateczny rozpad ich pożycia. Powodem jest mała Pucka – dziecko, które szczerze kochają i za które czują się odpowiedzialni. Czują, że w obcym i nieprzyjaznym świecie, pozbawiona oparcia rodziny, ich córka nie będzie szczęśliwa. Co zatem wybrać? Nadzieję na lepsze życie dla siebie czy dobro dziecka? (www.filmpolski.pl)

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.