Hawaje, Oslo - (2004)

Hawaje, Oslo Hawaii, Oslo 2019-09-13 04:32:09

Tytuł oryginalny: Hawaii, Oslo - (2004 ) - (2 godz. 5 min.)

Scenariusz: Harald Rosenlu00f8w-Eeg
Reżyseria: Erik Poppe
Obsada: Benjamin Lu00f8nne Ru00f8sler, Evy Kasseth Ru00f8sten, Jan Gunnar Ru00f8ise, Petronella Barker, Robert Skju00e6rstad, Silje Torp, Stig Henrik Hoff, Trond Espen Seim,
Premiera: 2004-09-24
Opis filmu Hawaje, Oslo:

Film opowiada historię kilku osób, których ścieżki krzyżują się, choć nie znają się wzajemnie. Cała akcja toczy się w ciągu najbardziej gorącego dnia roku w Oslo. Obserwujemy Frode i Milla. Rodzi im się pierwsze dziecko, ale niestety dowiadują się, że nie pożyje ono długo. Widzimy Bobbie-Pop – podupadłą piosenkarkę, która stara się popełnić samobójstwo. Spotykamy również Leona – zamkniętego w szpitalu psychiatrycznym kleptomaniaka, który od 10 lat poszukuje Åsy, by się z nią ożenić. Później możemy przyglądnąć się bratu Leona – Trygve – który wykorzystuje urodziny brata, by uciec z więzienia. Ale najważniejszą postacią jest Vidar – anioł, który widzi rzeczy niedostępne dla innych. On jeden może wszystkich uratować, ale czy zdoła ocalić tez siebie?

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.