Hawaje, Oslo - (2004)

Hawaje, Oslo Hawaii, Oslo 2020-03-17 02:03:04

Tytuł oryginalny: Hawaii, Oslo - (2004 ) - (2 godz 05 min)

Scenariusz: Harald Rosenlu00f8w-Eeg
Reżyseria: Erik Poppe
Obsada: Benjamin Lu00f8nne Ru00f8sler Evy Kasseth Ru00f8sten Jan Gunnar Ru00f8ise Petronella Barker Robert Skju00e6rstad Silje Torp Stig Henrik Hoff Trond Espen Seim
Premiera: 2004-08-26

Opis filmu Hawaje, Oslo (Hawaii, Oslo 2004 ):

Film opowiada historię kilku osób, których ścieżki krzyżują się, choć nie znają się wzajemnie. Cała akcja toczy się w ciągu najbardziej gorącego dnia roku w Oslo. Obserwujemy Frode i Milla. Rodzi im się pierwsze dziecko, ale niestety dowiadują się, że nie pożyje ono długo. Widzimy Bobbie-Pop – podupadłą piosenkarkę, która stara się popełnić samobójstwo. Spotykamy również Leona – zamkniętego w szpitalu psychiatrycznym kleptomaniaka, który od 10 lat poszukuje Åsy, by się z nią ożenić. Później możemy przyglądnąć się bratu Leona – Trygve – który wykorzystuje urodziny brata, by uciec z więzienia. Ale najważniejszą postacią jest Vidar – anioł, który widzi rzeczy niedostępne dla innych. On jeden może wszystkich uratować, ale czy zdoła ocalić tez siebie?

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.