Karuzela - (2014)

Karuzela Karuzela 2019-09-13 07:02:26

Tytuł oryginalny: Karuzela - (2014 ) - (1 godz. 25 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Robert Wichrowski
Obsada: Aleksander Mikołajczak Bolesław Abart Karolina Kominek Małgorzata Zajączkowska Maria Pawłowska Mateusz Janicki Mikołaj Roznerski Zofia Wichrowska
Premiera: 2014-05-23
Opis filmu Karuzela:

Tytułowa, metaforyczna Karuzela, w której kręcą się bohaterowie nowego filmu Roberta Wichrowskiego, ma niewiele wspólnego z beztroską atrakcją rodem z lunaparku. Czworo głównych bohaterów poznajemy na progu wejścia w dorosłe życie. Zawsze, gdy dwóch przyjaciół zakochuje się w tej samej kobiecie, męska przyjaźń przechodzi najtrudniejszy test. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Rafał i Piotr wyszli z tej próby zwycięsko, ale pod cienką powłoką pozorów drzemią sekrety, które mogą w jednej chwili przekreślić wszystko. Kiedy konsekwencje wyborów sprzed lat wychodzą na światło dzienne, okazuje się, jak kruche i złudne jest szczęście, zbudowane na fundamentach kłamstwa.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement