Ponad chmurami - (2000)

Ponad chmurami Le Ali della vita 2019-09-15 22:02:53

Tytuł oryginalny: Le Ali della vita - (2000 ) - (3 godz. 20 min.)

Opis filmu Ponad chmurami (Le Ali della vita 2000 ):

Koniec lat 50-tych XX wieku. Rosanna rzuca pracę w konserwatorium i wyjeżdża do górzystej miejscowości Tures, aby uczyć muzyki w szkole dla dziewcząt, prowadzonej przez zakonnice. Szybko zdobywa serca uczennic dzięki swej łagodności, dobroci i nowatorskim metodom nauczania. Wierzy że wyrozumiałość, swoboda w wypowiadaniu opinii i dawanie wsparcia uczennicom skuteczniej ukształtuje ich charaktery niż kary cielesne i zastraszanie. Nie podoba się to siostrze przełożonej, która zawsze na pierwszym miejscu stawiała dyscyplinę. Obwinia ją o wszelkie pojawiające się problemy, ale Rosanna nie poddaje się. Konflikt zaostrza się, gdy jedna z uczennic próbuje popełnić samobójstwo.

Obsada: Azzurra Antonacci Emanuela Aurizi Marisa Merlini Rita del Piano Sabrina Ferilli Tobias Hoesl Ute Maria Lerner Virna Lisi

Film Ponad chmurami jest to produkcja, której rok produkcji to 2000 roku. Ponad chmurami powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat obyczajowy. Za datę premiery filmu Ponad chmurami uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ponad chmurami online" lub "film Ponad chmurami cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ponad chmurami legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ponad chmurami online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.