Ponad chmurami - (2000)

Ponad chmurami Le Ali della vita 2019-09-15 22:02:53

Tytuł oryginalny: Le Ali della vita - (2000 ) - (3 godz. 20 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Stefano Reali
Obsada: Azzurra Antonacci Emanuela Aurizi Marisa Merlini Rita del Piano Sabrina Ferilli Tobias Hoesl Ute Maria Lerner Virna Lisi
Opis filmu Ponad chmurami:

Koniec lat 50-tych XX wieku. Rosanna rzuca pracę w konserwatorium i wyjeżdża do górzystej miejscowości Tures, aby uczyć muzyki w szkole dla dziewcząt, prowadzonej przez zakonnice. Szybko zdobywa serca uczennic dzięki swej łagodności, dobroci i nowatorskim metodom nauczania. Wierzy że wyrozumiałość, swoboda w wypowiadaniu opinii i dawanie wsparcia uczennicom skuteczniej ukształtuje ich charaktery niż kary cielesne i zastraszanie. Nie podoba się to siostrze przełożonej, która zawsze na pierwszym miejscu stawiała dyscyplinę. Obwinia ją o wszelkie pojawiające się problemy, ale Rosanna nie poddaje się. Konflikt zaostrza się, gdy jedna z uczennic próbuje popełnić samobójstwo.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.