3 serca - (2014)

3 serca 3 coeurs 2019-08-24 10:05:11

Tytuł oryginalny: 3 coeurs - (2014) - (1 godz. 46 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Julien Boivent
Reżyseria: Benou00eet Jacquot
Obsada: Andru00e9 Marcon, Benou00eet Poelvoorde, Catherine Deneuve, Cu00e9dric Vieira, Charlotte Gainsbourg, Chiara Mastroianni, Patrick Mille, Thomas Doret,

Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku kobieta spotyka mężczyznę. Sylvie mieszka tu od lat, Marc spóźnił się na pociąg do Paryża. Spacer i rozmowy o życiu sprawiają, że w ciągu kilku godzin stają się sobie bardzo bliscy. Umawiają się na kolejne spotkanie w Paryżu. Pech sprawi, że nie Marc nie pojawi się. Niespełniona miłość będzie dręczyć Sylvie przez lata… Jej siostra Sophie prowadzi mały antykwariat. Kiedy sprzedaż podupada i pojawiają się problemy finansowe, kobieta przestaje radzić sobie z sytuacją. Urzędnik skarbowy, do którego trafia, pomaga jej uporządkować sprawy podatkowe. Pomiędzy Sophie i mężczyzną, który ją wspiera, rodzi się uczucie. Sophie i Sylvie wspierają się wzajemnie i wiedzą o sobie wszystko… oprócz tego, że zakochały się w tym samym mężczyźnie.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.