Abel, twój brat - (1970)

Abel, twój brat 2020-02-27 12:41:35

Tytuł oryginalny: Abel, twój brat - (1970 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1970-10-02

Opis filmu Abel, twój brat ( 1970 ):

Delikatny i wrażliwy nastolatek Karol (Filip Łobodziński) przybywa do nowej szkoły. Otoczony przesadną troskliwością matki stara się żyć według jej pouczeń, jest uprzejmym i grzecznym chłopcem. Swoją szczerością i naiwnością szybko przysparza sobie wrogów wśród klasowych rozrabiaków. Zbiegiem okoliczności Karolowi udaje się zdobyć zaufanie „paczki” łobuzów. Balon, Zagrajek, Bącała i Pacuch stają się jego współtowarzyszami do wspólnych zabaw i wybryków. Karol próbuje dopasować się do grupy i zachowywać tak samo jak oni.

Obsada: Andrzej Boczula Dorota Czajko Edward Dymek Filip Łobodziński Henryk Gołębiewski Roman Mosior Wojciech Andrulewicz Wojciech Skut

Film Abel, twój brat jest to produkcja, której rok produkcji to 1970 roku. Abel, twój brat powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Abel, twój brat uznaje się date: 1970-10-02.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Abel, twój brat online" lub "film Abel, twój brat cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Abel, twój brat legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Abel, twój brat online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.