Antologia duchów miasta - (2019)

Antologia duchów miasta Répertoire des villes disparues 2020-03-30 01:41:00

Tytuł oryginalny: Répertoire des villes disparues - (2019 ) - (1 godz 37 min)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2019-02-11

Opis filmu Antologia duchów miasta (Répertoire des villes disparues 2019 ):

Akcja "Antologii duchów miasta" toczy się w miasteczku w Quebecu w środku mroźnej zimy. Senną atmosferę tego miejsca zakłóca wypadek samochodowy, w którym śmierć ponosi nastoletni chłopak. Wkrótce okazuje się, że to dopiero początek dziwnych zdarzeń rozgrywających się na granicy świata żywych i umarłych.

Obsada: Diane Lavallée Jean-Michel Anctil Jocelyne Zucco Josée Deschu00eanes Larissa Corriveau Rachel Graton Rémi Goulet Robert Naylor

Film Antologia duchów miasta jest to produkcja, której rok produkcji to 2019 roku. Antologia duchów miasta powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Antologia duchów miasta uznaje się date: 2019-02-11.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Antologia duchów miasta online" lub "film Antologia duchów miasta cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Antologia duchów miasta legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Antologia duchów miasta online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.