Arktyka - (2018)

Arktyka Arctic 2020-03-01 04:46:51

Tytuł oryginalny: Arctic - (2018 ) - (1 godz 37 min)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2018-05-10

Opis filmu Arktyka (Arctic 2018 ):

W środku arktycznej tundry dochodzi do katastrofy. Rozbija się samolot z jedynym pasażerem. Samotny podróżnik wyciąga ze zrujnowanej maszyny wszystko co może być potrzebne i rusza przed siebie, ale mimo swoich najlepszych starań, jałowy krajobraz oferuje mu niewielką nadzieję na ratunek.

Obsada: Mads Mikkelsen Maria Thelma Smu00e1radóttir

Film Arktyka jest to produkcja, której rok produkcji to 2018 roku. Arktyka powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Arktyka uznaje się date: 2018-05-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Arktyka online" lub "film Arktyka cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Arktyka legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Arktyka online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.