Barcelona - (1994)

Barcelona Barcelona 2019-09-13 15:47:24

Tytuł oryginalny: Barcelona - (1994 ) - (1 godz. 41 min.)

Premiera: 1994-07-29

Opis filmu Barcelona (Barcelona 1994 ):

Akcja rozgrywa się w Hiszpanii, w czasie trwania zimnej wojny. Ted (Taylor Nichols), młody Amerykanin mieszkający w Barcelonie, nie interesuje się polityką. Jego życie zmienia się radykalnie, gdy zakochuje się z wzajemnością w atrakcyjnej Montserrat (Tushka Bergen), zaangażowanej politycznie dziewczynie. W międzyczasie Teda odwiedza kuzyn, oficer marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Fred (Christopher Eigeman) otwarcie krytykuje panujących w kraju faszystów, paradując po ulicach w pełnym umundurowaniu. Niebawem i on wpadnie w oko pięknej młodej kobiecie, Marcie (Mira Sorvino)…

Obsada: Chris Eigeman Edmon Roch Hellena Taylor Mira Sorvino Nu00faria Badia Taylor Nichols Thomas Gibson Tushka Bergen

Film Barcelona jest to produkcja, której rok produkcji to 1994 roku. Barcelona powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Barcelona uznaje się date: 1994-07-29.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Barcelona online" lub "film Barcelona cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Barcelona legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Barcelona online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.