Bariera - (1966)

Bariera 2020-02-27 11:36:28

Tytuł oryginalny: Bariera - (1966 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1966-11-18

Opis filmu Bariera ( 1966 ):

Student porzuca dotychczasowe życie w akademiku i rusza w Polskę w poszukiwaniu "innego życia". Jego marzeniem jest małżeństwo z bogatą kobietą, willa oraz dobry samochód. Zachowuje się bardzo dziwnie jak na dorosłego – zjeżdża ze skoczni narciarskiej na walizce, ignoruje sygnalizację świetlną. Udaje się jednak bohaterowi spotkać dziewczynę, która mobilizuje go do zmiany stosunku do życia i niego samego…

Obsada: Bogdan Baer Henryk Bąk Jan Nowicki Joanna Szczerbic Maria Malicka Ryszard Pietruski Tadeusz Łomnicki Zdzisław Maklakiewicz

Film Bariera jest to produkcja, której rok produkcji to 1966 roku. Bariera powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Bariera uznaje się date: 1966-11-18.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bariera online" lub "film Bariera cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bariera legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bariera online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.