Bitwa o Algier - (1966)

Bitwa o Algier La battaglia di Algeri 2019-09-14 14:32:07

Tytuł oryginalny: La battaglia di Algeri - (1966 ) - (2 godz. 1 min.)

Opis filmu Bitwa o Algier (La battaglia di Algeri 1966 ):

Ali La Pointe (Brahim Haggiag) jest drobnym złodziejaszkiem na przedmieściach Algieru. Jego życie zmienia się, gdy zostaje zwerbowany przez Front Wyzwolenia Narodowego (FLN). Ugrupowanie to ma na celu wyparcie kolonialnych wojsk francuskich z Algierii. Ali szybko pnie się w hierarchii FLN, by w końcu zostać jednym z jej liderów. Staje się tym samym obiektem zainteresowania pułkownika Mathieu (Jean Martin), który ma za zadanie rozbicie tajnej organizacji.

Obsada: Brahim Haggiag Fusia El Kader Jean Martin Michele Kerbash Mohamed Ben Kassen Samia Kerbash Tommaso Neri Yacef Saadi

Film Bitwa o Algier jest to produkcja, której rok produkcji to 1966 roku. Bitwa o Algier powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Bitwa o Algier uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bitwa o Algier online" lub "film Bitwa o Algier cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bitwa o Algier legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bitwa o Algier online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.