Bitwa o Anglię - (1969)

Bitwa o Anglię Battle of Britain 2020-02-27 12:21:37

Tytuł oryginalny: Battle of Britain - (1969 ) - (2 godz. 01 min.)

Premiera: 1969-09-15

Opis filmu Bitwa o Anglię (Battle of Britain 1969 ):

Rok 1940. Piloci RAF-u stacjonujący we Francji uciekają do Anglii przed zbliżającymi się wojskami niemieckimi. Na atak nieprzyjaciela nie trzeba długo czekać. Rozpoczyna się lotnicza bitwa o Anglię. Obok Brytyjczyków biorą w niej udział polscy piloci.

Obsada: Curd Ju00fcrgens Dietrich Frauboes Edward Fox Hein Reiss Kenneth More Laurence Olivier Robert Shaw Susannah York

Film Bitwa o Anglię jest to produkcja, której rok produkcji to 1969 roku. Bitwa o Anglię powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Bitwa o Anglię uznaje się date: 1969-09-15.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bitwa o Anglię online" lub "film Bitwa o Anglię cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bitwa o Anglię legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bitwa o Anglię online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.