Błękitna płetwa - (1978)

Błękitna płetwa Blue Fin 2019-09-14 14:47:03

Tytuł oryginalny: Blue Fin - (1978 ) - (1 godz. 28 min.)

Premiera: 1978-12-01

Opis filmu Błękitna płetwa (Blue Fin 1978 ):

Podczas jednego z rybackich rejsów mały Snook ma szansę udowodnić swojemu władczemu i wymagającemu ojcu, że jest wartościowym i odpowiedzialnym młodym człowiekiem… Wzruszająca opowieść o dojrzewaniu i wkraczaniu w dorosłość.

Obsada: Elspeth Ballantyne George Spartels Greg Rowe Hardy Kru00fcger Hugh Keays-Byme John Jarratt Liddy Clark Ralph Cotterill

Film Błękitna płetwa jest to produkcja, której rok produkcji to 1978 roku. Błękitna płetwa powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Błękitna płetwa uznaje się date: 1978-12-01.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 4.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Błękitna płetwa online" lub "film Błękitna płetwa cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Błękitna płetwa legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Błękitna płetwa online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.