Blue My Mind - (2017)

Blue My Mind Blue My Mind 2019-09-13 05:17:14

Tytuł oryginalny: Blue My Mind - (2017 ) - (1 godz. 37 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz:
Reżyseria: Lisa Ivana Bru00fchlmann
Obsada: David Oberholzer Georg Scharegg Lou Haltinner Luna Wedler Regula Grauwiller Una Rusca Yael Meier Zou00eb Pastelle Holthuizen
Premiera: 2018-10-04
Opis filmu Blue My Mind:

Piętnastoletnia Mia (Luna Wedler) jest w poważanych tarapatach. Nie dość, że właśnie przeprowadziła się do nowego miasta i nie ma absolutnie żadnych znajomych, to jeszcze ciężko się jej dogadać z rodzicami. Na szczęście szybko zaprzyjaźnia się z rozrywkowymi i wyszczekanymi dziewczynami z liceum i razem z nimi zaczyna imprezować. Typowa nastoletnia trajektoria w rodzaju „alkohol-pierwsze narkotyki-chłopaki” zostaje jednak zdecydowanie zaburzona, kiedy bohaterka zaczyna miesiączkować. A to dopiero początek prawdziwych problemów: nagle Mia pożera akwariowe rybki swojej matki, a jej ciało przechodzi stopniową, zatrważającą metamorfozę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie może nikomu zwierzyć się ze swoich kłopotów, bo zwyczajnie sama nie ma pojęcia, co się nią dzieje.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement