Blue My Mind - (2017)

Blue My Mind Blue My Mind 2019-09-13 05:17:14

Tytuł oryginalny: Blue My Mind - (2017) - (1 godz. 37 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz:
Reżyseria: Lisa Ivana Bru00fchlmann
Obsada: David Oberholzer, Georg Scharegg, Lou Haltinner, Luna Wedler, Regula Grauwiller, Una Rusca, Yael Meier, Zou00eb Pastelle Holthuizen,
Premiera: 2018-10-04
Opis filmu Blue My Mind:

Piętnastoletnia Mia (Luna Wedler) jest w poważanych tarapatach. Nie dość, że właśnie przeprowadziła się do nowego miasta i nie ma absolutnie żadnych znajomych, to jeszcze ciężko się jej dogadać z rodzicami. Na szczęście szybko zaprzyjaźnia się z rozrywkowymi i wyszczekanymi dziewczynami z liceum i razem z nimi zaczyna imprezować. Typowa nastoletnia trajektoria w rodzaju „alkohol-pierwsze narkotyki-chłopaki” zostaje jednak zdecydowanie zaburzona, kiedy bohaterka zaczyna miesiączkować. A to dopiero początek prawdziwych problemów: nagle Mia pożera akwariowe rybki swojej matki, a jej ciało przechodzi stopniową, zatrważającą metamorfozę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie może nikomu zwierzyć się ze swoich kłopotów, bo zwyczajnie sama nie ma pojęcia, co się nią dzieje.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.