Bomb City - (2017)

Bomb City Bomb City 2019-09-12 10:17:31

Tytuł oryginalny: Bomb City - (2017 ) - (1 godz. 50 min.)

Opis filmu Bomb City (Bomb City 2017 ):

Zima 1998 roku, miasteczko Amarillo w Teksasie. Brian Deneke (Dave Davis) jest buntownikiem znanym ze swojego zielonego irokeza i miłości do muzyki punkowej. Razem ze swoimi kumplami chłopak organizuje alternatywne imprezy w lokalu zwanym Bomb City. Nie wszyscy mieszkańcy tradycyjnego Amarillo akceptują jednak styl życia Briana i jego paczki. Jedną z tych osób jest Cody Cates (Luke Shelton), licealista o ultrakonserwatywnych poglądach. Pewnego wieczoru, po przegranym meczu i kilku głębszych, chłopak i jego koledzy napadają na miejscowych punków. Między grupami dochodzi do okropnej w skutkach eskalacji.

Obsada: Dave Davis Dominic Ryan Gabriel Eddie Hassell Glenn Morshower Henry Knotts Logan Huffman Lorelei Linklater Luke Shelton

Film Bomb City jest to produkcja, której rok produkcji to 2017 roku. Bomb City powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Bomb City uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bomb City online" lub "film Bomb City cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bomb City legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bomb City online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.