Breaking Bad - (2008)

Breaking Bad 2020-03-03 20:51:34

Tytuł oryginalny: Breaking Bad - (2008 ) - (45 min)

Premiera: 2007-12-06

Opis filmu Breaking Bad ( 2008 ):

Głównym bohaterem „Breaking Bad” jest Walter White (Bryan Cranston), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku wraz z żoną (Anna Gunn) oraz nastoletnim synem (RJ Mitte) cierpiącym na porażenie mózgowe. Kiedy u Waltera zostaje zdiagnozowany rak w trzecim stadium, lekarze rokują, że pozostały mu dwa lata życia. Dzięki tym prognozom Walter wyzbywa się wszelkich lęków i pragnąc zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo decyduje się wkroczyć do niebezpiecznego świata narkotyków i zbrodni. Serial ukazuje jak śmiertelna diagnoza jaką postawiono White’owi, zwyczajnemu mężczyźnie z typowymi, codziennymi problemami zmienia go z łagodnego domatora w trzon narkotykowej branży.

Obsada: Aaron Paul Anna Gunn Betsy Brandt Bob Odenkirk Bryan Cranston Dean Norris Giancarlo Esposito RJ Mitte

Film Breaking Bad jest to produkcja, której rok produkcji to 2008 roku. Breaking Bad powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Breaking Bad uznaje się date: 2007-12-06.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Breaking Bad online" lub "film Breaking Bad cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Breaking Bad legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Breaking Bad online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.