Brzezina - (1970)

Brzezina 2020-02-27 12:41:34

Tytuł oryginalny: Brzezina - (1970 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1970-11-10

Opis filmu Brzezina ( 1970 ):

Scenariusz filmu powstał na podstawie prozy Jarosława Iwaszkiewicza. Akcja tego kameralnego dramatu rozgrywa się w leśniczówce otoczonej przepiękną brzeziną na przełomie zimy i wiosny. Do Bolesława przyjeżdża ciężko chory na gruźlicę brat Stanisław, by u niego spędzić ostatnie miesiące życia. Bolesław, mieszkający po śmierci żony z córką Olą i gosposią Maliną, nie potrafi przyzwyczaić się do ekstrawaganckiego stylu życia Stanisława, który chce czerpać z niego do ostatniej chwili. Rozpoczyna się podświadoma i uczuciowa rywalizacja obu braci.

Obsada: Daniel Olbrychski Danuta Wodyńska Elżbieta Żołek Emilia Krakowska Jan Domański Marek Perepeczko Mieczysław Stoor Olgierd Łukaszewicz

Film Brzezina jest to produkcja, której rok produkcji to 1970 roku. Brzezina powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Brzezina uznaje się date: 1970-11-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Brzezina online" lub "film Brzezina cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Brzezina legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Brzezina online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.