Burdel - (2010)

Burdel Maison close 2020-03-01 06:21:43

Tytuł oryginalny: Maison close - (2010 ) - (52 min)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2010-10-04

Opis filmu Burdel (Maison close 2010 ):

Paryż, rok 1871. Trzy kobiety z luksusowego domu publicznego „Paradis” usiłują uwolnić się spod jarzma narzuconego przez mężczyzn. Młodziutka Rose (Jemima West) przybywa do Paryża w poszukiwaniu swej matki, dawnej prostytutki. Wpada w pułapkę zastawioną przez naganiacza i zostaje wbrew swojej woli zatrzymana w burdelu. Véra (Anne Charrier) ma trzydzieści trzy lata, zdaje sobie sprawę, że jej kariera prostytutki dobiega końca. Wszystkie swoje nadzieje pokłada w baronie Du Plessis, swoim głównym kliencie i jedynym, który jest w stanie odkupić jej dług. Hortense (Valérie Karsenti) stoi na czele burdelu. Musi chronić swoje dziewczyny i opierać się presjom oprycha z przedmieść, który domaga się haraczu.

Obsada: Anne Charrier Blandine Bellavoir Catherine Hosmalin Clémence Bretécher Deborah Grall Jemima West Nicolas Brianu00e7on Valérie Karsenti

Film Burdel jest to produkcja, której rok produkcji to 2010 roku. Burdel powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Burdel uznaje się date: 2010-10-04.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Burdel online" lub "film Burdel cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Burdel legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Burdel online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.